Hakkımda

Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Görevlisi.

1984 Giresun’da doğdu. ilk orta ve lise eğitimini İstanbul da tamamladı. Önlisans eğitimi olarak İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirdi. Durmak olmaz dedi ve biraz daha gayretle Karadeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesinde BÖTE (Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri) bölümü tamamladı. Artık bir Bilgisayar Öğretmeniydi sevdiği bir alanda eğitimci olarak göreve başaladı.

Hayat yeni başlaşıyor dedi ve orta ve lise seviyesindeki okullarda bilgisayar öğretmenliği görevini yaptı. 2010 yılı itibariyle Cumhuriyet Üniversitesi Şarkışla MYO da öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.

Atatürk Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü BÖTE bölümünde Yüksek Lisansa devam etmektedir. Yakın hedefleri arasında doktora eğitimine başlamak var.

Evli ve Dünyalardan tatlı Nilgün Azra adında bir kız çocuğu var.

Kitap okumayı, fotoğraf çekmeyi, PES ve futbol oynamayı, film izlemeyi, Karadenizin seslerinden dinlemeyi ve Karadenizi seviyor.

Trabzonda okumasından dolayı Trabzonspora karşı sempatisi olsa da aslında Galatasaray taraftarıdır. Öyle koyu bir taraftar değil ki hayatta spordan taraftarlıktan daha önemli şeyler olduğunu düşünür.