Sihirli Elma – Apple ‘ın Sihirli Dünyası

Mac bilgisayarımı ilk aldığımda bu nedir. Windows tan sonra bunu nasıl kullanacağım dedim kendi kendime. Bu süreçte bana yardımcı olan ve neredeyse o günden beri takip etmeyi bırakmadığım bir site. Sihirli Elma‘ya teşekkürler.

sihirli-elma-banner

Bu site içerisinde Mac bilgisayarlarla ilgili ve işletim sisteminin özellikleriyle ilgili herşeyi bulabilirsiniz. Yeni başlayanlar için Mac, Hangi Macbook’u Almalıyım, Soru-Cevap menüleri ile aklınıza takılan sorulara kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.

Yeni uygulamalar, indirime giren uygulamalar ve Apple ile ilgili güncel haberleri takip edebilirsiniz. Sitenin künyesinde bir ekip tarafından hazırlandığı yazıyor. Göktuğ Gedik adlı arkadaş genel haberleri yapıyor herhalde. Çünkü çok fazla onun ismini görüyorum.

İçerisine girince oldukça derin bir dünyaya daldığınızı göreceksiniz…

Apple dünyasına hoşgeldiniz…

macpro

macbookpro

1 Yorum Yapılmış “Sihirli Elma – Apple ‘ın Sihirli Dünyası

  1. Apple’nin ürünleri görünüş ve şıklık bakımından tartışılmaz. Elinize aldığınızda da bir sağlamlıl hissi hemen gözünüze çarpıyor. Ancak benim açımdan en büyük dez avantajı, geliştiricilerin üzerlerinde pek fazla oynayamaması. örneğin sıradan bir toplama bilgisayara her türlü programı yükleyip, istediğiniz donanımı istediğiniz gibi güncelleyebilirken, Apple ürürnlerinde bu işlem biraz daha zor. sağınırım sağlamlığını da biraz buna borçlu.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>