Clumsy Ninja| Sakar olduğu kadar da eğlenceli – iOS Oyunu

clumsy-ninja-logoTanıtacağım oyunu indirip kurduktan sonra siz de elinizden bırakamayacaksınız !

Ninjayı size AppStore daki açıklama metni ile tanıtayım;

Dokunmatik ekranlarda bir ilk olacak, gelmiş geçmiş en bahtsız ninja Clumsy Ninja ile tanış!

Onu eğit, havalara fırlat, gıdıkla ve hatta vücuduna balonlar bağla. Onunla yapacağın her şey Clumsy Ninja’nın daha becerikli olmasını sağlayacak ve kayıp dostu Kira’yı bulmasına yardımcı olacak.

Clumsy Ninja, yeni nesil etkileşimli karakterlerden! Her defasında kendini tekrarlamadan algılayabilir, hissedebilir, hareket edebilir ve buna uygun tepkiler verebilir. Sürprizlere hazır ol… Eh, bir de lütfen ona iyi bak!

app-store-clumsy-ninja

KUŞAK ATLAT

Ninjanı eğitip yeni numaralar ve süper özel Ninja Hareketleri öğrenmesini sağla! Sensei’sinin gözüne gir ve Kira’yı bulmaya çalışırken yeni Ninja Kuşakları elde et ya da keyfine bak; trambolin, kum torbası, top atan tabanca, tavuk ve… sincap gibi 70’in üzerinde eşsiz etkileşimli eşyayla vakit geçir!

MACERA ZAMANI

Sen ve ninjan yeni yerlere yolculuk edecek, yeni oyunlar oynayacak, yeni karakterlerle tanışacak, görevleri tamamlayacak ve yeni eşyaların kilidini açıp onlarla oynayacaksınız. Kaç tanesini keşfedeceksin bakalım?

ÖZELLEŞTİR VE PAYLAŞ

Clumsy Ninja’nın elbiselerini, kuşaklarını ve bandanalarını özelleştirip kendi stiline uyarla. Ninjanın en çılgın hareketlerinin fotoğraflarını çek ve hemen arkadaşlarınla paylaş. Gözünü dört aç: seni bekleyen birçok sürpriz var!

UNUTULMAZ ANLAR

Clumsy Ninja gerçek zeka ile, eh aynı zamanda bir sürü sakarlıkla düşünen ve hareket eden canlı bir sanal arkadaş. Her oynayışında ninjanla ve dostlarıyla eşsiz anlar yaşayacaksın!

DOKUNMATİK CİHAZLARDA BİR İLK!

Clumsy Ninja, dokunmatik cihazlarda EUPHORIA simülasyon teknolojisini kullanan ve şimdiye kadar gördüğün en inanılmaz karakteri karşına çıkaran ilk oyun.

EUPHORIA: ultra gerçekçi hareketleri ve etkileşimleri sağlamak üzere tasarlanmış özel bir simülasyon teknolojisi.

LÜTFEN DİKKAT!

Clumsy Ninja ücretsiz bir oyundur, fakat gerçek para ile satın alınabilecek unsurlar içerir. Cihazınızdaki “Sınırlamalar” menüsünden bu satın alımları açıp kapatabilirsiniz.

Oyun ingilizce ama o kadar zor bir dili yok. Zaten oyun içerisinde sizi yönlendiren menüler mevcut. gene de anlamadığınız yerleri google translate(çevirici) ile çevirerek çözebilirsiniz.

** Şu cihazlar için optimize edilmiştir: iPhone 4S ve üzeri, iPod 5, iPad 2 ve üzeri, iPad Mini ve üzeri.

** iOS 5.1 veya üzeri gereklidir.

Clumsy Ninja, NaturalMotion Games tarafından üretilmiştir.

clumsy-ninja-1                 clumsy-ninja-2

Bu uygulama AppStore da bir yeniliği getirdi.Artık videolu uygulama tanıtımları dönemi başladı. Geliştiricilerin uzun zamandır beklediği bu yenilik, ilk defa “Editörlerin Seçtikleri” başlığında “Clumsy Ninja”adlı oyun için 1 dakikalık bir tanıtım videosu ile hayata geçmiş oldu.

Videolu bir tanıtım ile uygulamanın ne işe yaradığını daha iyi anlayabilecek, ya da oyunun nasıl oynandığını bu videolardan çok daha iyi anlayabileceğiz.

Şu anda sadece “Clumsy Ninja” adlı oyunda görebildiğimiz bu videolu tanıtımlarla ilgili olarak resmi bir açıklama yok. Dolayısıyla tüm uygulamaların videolu tanıtımları olacak mı, yoksa sadece editörlerin seçtikleri oyunların mı videolu tanıtımları olacak henüz net değil.

Ancak videolu tanıtımların uygulamaların tanıtımı için müthiş bir avantaj sağlayacağına kesin gözüyle bakabiliriz. Şu anda birkaç adet ekran görüntüsü ve birkaç paragraf ile tanıtılan uygulamalar için videolu tanıtım ile uygulamaların gerçek gücünün veya faydasının anlatılması çok daha kolay olacak.

 clumsy-ninja-3                  clumsy-ninja-4

3 Yorum Yapılmış “Clumsy Ninja| Sakar olduğu kadar da eğlenceli – iOS Oyunu

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>